Strona 1 z 1

Prezenty dla pracowników

: 24 wrz 2021, 0:09
autor: Janka
Zdaję sobie sprawę z tego, że do gwiazdki jeszcze sporo czasu, ale wydaje mi się, że jeśli chodzi o prezenty dla pracowników, bardzo ważne jest to, żeby zadbać o to odpowiednio wcześnie. Może polecicie mi jakieś "zawsze trafione" prezenty? Może kalendarze? https://ldsklep.pl - u nich znalazłam świetne, eleganckie.

Re: Prezenty dla pracowników

: 04 cze 2023, 21:17
autor: Sławomir
W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty sklepu internetowego Bigordi, gdzie zakupiłem nową torebke dla mojej żony i była zachwycona z prezentu. Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb swoich klientów, znajdziecie w niej m.in. letnie torebki .

Re: Prezenty dla pracowników

: 28 lis 2023, 16:59
autor: Arek
W biznesie liczy się wiele elementów, a jednym z ważniejszych jest nasza kadra. W dzisiejszych czasach jest dosyć trudno znaleźć doświadczonych specjalistów, dlatego w pierwszej kolejności musimy zadbać o odpowiednie warunki pracy. Dzięki temu będziemy w stanie konkurować z najlepszymi w branży. Sposobów na to jest wiele, natomiast najlepiej sprawdzają się podwyżki płac oraz jakieś drobne prezenty. Jednym ze sprawdzonych pomysłów są kalendarze z logo firmy - https://nana.com.pl/k843,poligrafia-kal ... amowe.html ponieważ są praktyczne. To także produkt jaki możemy wręczyć naszym stałym klientom, co przy okazji zrobi dla nas reklamę.