Strona 1 z 1

Używane rolnicze ciągniki - TRUCK1

: 07 paź 2022, 12:53
autor: TRUCK1
Truck1 to jeden z najlepszych serwisów internetowych, gdzie można znaleźć Używane rolnicze ciągniki na sprzedaż. Platforma działa w 33 językach, dzięki czemu katalog obejmuje pojazdy z całego świata i wielu znanych marek, także niszowych. Kupicie tu auta MAN, FAC, Iveco, VW, Hitachi, JCB czy Mercedes z krajów takich jak Polska, Niemcy, Czechy, Francja czy Hiszpania.

Na naszej stronie mamy ponad 300tyś. ogłoszeń z kategorii:

- samochody ciężarowe w tym plandeki
- ciągniki siodłowe MERCEDES-BENZ i VOLVO
- naczepy platformy i wywrotki marek takich jak FAYMONVILLE i KEL-BERG
- przyczepy gastronomiczne i samochodowe BÖCKMANN i BRIAN JAMES TRAILERS
- przyczepy kempingowe WEINSBERG i FENDT
- maszyny budowlane: minikoparki i koparki
- maszyny rolnicze: kombajny i siewniki
- samochody dostawcze pick-upy i furgony
- wózki widłowe : ładowarki teleskopowe, diesel, elektryczne
- autolawety, śmieciarki, zamiatarki uliczne

Możesz skorzystać z antykwarycznego leasingu na Truck1! Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Re: Używane rolnicze ciągniki - TRUCK1

: 24 paź 2022, 12:25
autor: Gość
Jesteśmy profesjonalnym serwisem, zajmującym się skupem i sprzedażą samochodów. Mamy bogatą ofertę różnych marek i modeli, dostępnych w każdej chwili. Nas serwis działa 24 godziny na dobę i oferuje darmową wycenę auta. Nasza wycena zawsze jest zgodna z właściwym stanem danego auta, co potwierdzają opinie naszych klientów. W naszym serwisie zajmujemy się także kasacją i złomowaniem samochodów od ręki.

Każda transakcja wygląda następująco: klient kontaktuje się naszą firmą, telefonicznie lub za pomocą dostępnego na naszej stronie formularza online. Potem nasi pracownicy umawiają z klientami termin spotkania. Trzeba zaznaczyć, że samo spotkanie jest całkowicie darmowe. Następnie wykonujemy oględziny auta, oceniamy go na podstawie stanu technicznego, modelu, rocznika oraz marki.

Ostatnim etapem transakcji, jest przekazanie własności auta. Cała procedura jest niezwykle szybka i przyjazna dla klienta oraz pozbawiona wszelkich, niepotrzebnych formalności. Na końcu zatwierdzamy konieczną dokumentacje i wszelkie płatności związane z transakcją.Skup aut 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, odbiór od klienta, darmowa wycena. Ceny wahają się od 200 zł do 200 000 zł wszystko zależy od stanu technicznego, marki pojazdu, wagi, roku produkcji. https://autoskupsamochodowkrakow.pl

Odkupimy lub zezłomujemy każde auto niezależnie od marki stanu technicznego czy poziomu luksusu. Zadzwoń: -do centrali aby wycenić pojazd: -w sprawie kasacji aut osobowych:

-skup silników:-skup samochodów ciężarowych: Zajmujemy się również sprzedażą używanych części samochodowych do każdej marki i modelu zarówno do samochodów ciężarowych jak i osobowych. Wysyłamy na całą Polskę! Zadzwoń w sprawie części: -do aut osobowych: do samochodów ciężarowych: