Strona 1 z 1

Mała kawiarnia

: 04 gru 2022, 17:10
autor: Izolda
Jakiś czas temu otworzyłam firmę, jest to mała kawiarnia, ale nie będę ukrywać, że ostatnie miesiące trochę dały mi popalić, dlatego też delikatnie przeorganizowałam mój "biznesik". Zmniejszyłam lokal i planuję mały remont, a do tego totalną zmianę wystroju, chcę pójść w styl glamour. Możecie mi polecić jakieś dobrej jakości sztućce złote https://gerlach.pl/sztucce? Te z Gerlach chyba są ok?

Re: Mała kawiarnia

: 30 cze 2023, 13:33
autor: Bogumiła
Jeśli planujesz mały remont, to moim zdaniem pomyśl nad fajnymi, unikalnymi stołami i krzesłami. Po pierwsze powinny robić efekt WOW, a po drugie powinny byc wygodne i funkcjonalne. Jak chcesz złote sztućce, to powinny leżeć na naprawdę fajnych stołach, idealnie komponujących się ze stylem glamour. Jak potrzebujesz inspiracji w tym zakresie, to zobacz sobie prace pracowni stolarskiej z moich okolic, myślę że coś Ci się może spodobać: https://www.uzdrew.pl/realizacje/

Re: Mała kawiarnia

: 02 paź 2023, 22:33
autor: akacja
Jestem zdania, że każdy serwis urządzeń klimatyzacyjnych ma inne podejście, ale jesli jest naprawdę dobry, poradzi sobie z większością usterek. Nie widzę tego inaczej i dlatego pod wieloma względami może jednak warto wspólnie podziałać? Mam nadzieję, że będzie to dobrym pomysłem.

Re: Mała kawiarnia

: 19 paź 2023, 14:38
autor: Sławomir
Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem aranżacji wnętrz, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić artykuł na stronie - https://www.fotobank24.com/fototapeta-d ... -do-kuchni .