Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Jak rozpocząć kampanię sklepu internetowego? O czym warto pamiętać i jakich efektów można się spodziewać w pierwszych miesiącach działań? Kto pyta, nie błądzi!
KarinaKowalik

Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: KarinaKowalik »

Witam serdecznie! Właśnie rozpoczynam swój biznes w sieci - sklep z rękodziełem. No i muszę to jakoś wypromować. Pomyślałam o promocji w sieci - i to takiej wszechstronnej. Próbowałam sama się za to zabrać, ale jak czytam o dostępnych opcjach - pozycjonowane, reklama w google, na facebooku - no nie ogarniam. Stąd pomysł - agencja. No i wybór padł na Agencję SEO/SEM FunkyMedia. Z tego co widzę, to zajmują się taką promocją od dawna. Zanim się do nich odezwę chciałabym poznać opinie o nich. Stąd moje pytanie - znacie ich? ktoś korzystał? jakie opinie i wrażenia? Z góry dzięki za wszelkie info.
Izzi32

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Izzi32 »

Hej, bardzo dobry pomysł. Internet to największe źródło potencjalnych klientów. Opcji takiej promocji jest faktycznie dużo. Osobiście przy sklepie internetowym, zwłaszcza na początku, poradziłabym Ci reklamę w google ads. Dzięki niej praktycznie od razu stajesz się widoczna w sieci. No ale to moja opinia, agencja z pewnością doradzi Ci lepiej. Tym bardziej jeśli będzie to FunkyMedia. Miałam okazję współpracować z nimi kilka razy, w różnych tematach, i zawsze pełen profesjonalizm.
Bomilek

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Bomilek »

Ja polecam. Miałem z nimi kontakt kilka razy. Raz w temacie analizy dotychczasowych działań. Drugi raz w temacie konkretnych działań promocyjnych. I bardzo fajna i udana współpraca. Więc ja też polecam. Solidni i kompleksowi. Nie obiecują gruszek na wierzbie. Zawsze konkretne informacje i działania. No i najważniejsze, ja widzę efekty ich działań. Wiem za co płacę, a nie że przychodzą faktury, a efektów brak. Jestem pewien, że będziesz zadowolona ze współpracy.
Kamil

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Kamil »

FunkyMedia to dla mnie prawdziwi profesjonaliści. Rzetelni, solidni, bez ściemniania. Kilka lat temu trafiłem do nich ze stroną, która była niewidoczna w sieci, a co za tym idzie, nie pozyskiwała dla mnie klientów. Teraz nie ma z tym problemu. Wszystko ogarnęli całościowo i kompleksowo. Wiem za co płacę, bo są efekty. Indywidualne podejście, bez schematów stosowanych dla wszystkich. Dla mnie to bardzo udana współpraca i jeśli chodzi o opinie o nich to mogę tylko polecić.
Robercik

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Robercik »

Obecnie bez odpowiedniej promocji w sieci nic nie zdziałasz. Ja na przykład mocny nacisk kładę na reklamę w social mediach. Uważam, że nie ma lepszego miejsca na pozyskiwanie klientów. Ale nie robię tego sam. Wszystkie prace z tym związane ogarnia właśnie zespół FunkyMedia. Instagram, Facebook - wiedzą jak promować moją firmę w tym kanałach. Polecam, bo w zasadzie nie trzeba się o nic martwić. A efekty ich pracy są widoczne. Więcej klientów, większa rozpoznawalność marki i większa sprzedaż.
Mariano

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Mariano »

FunkyMedia ma bardzo dobre opinie. I ja również się pod tym podpisuję. Kilka agencji pracowało dla mnie i w żadnej nie czułem się tak komfortowo płacąc za faktury :D W FunkyMedia po prostu znają się na rzeczy. Nie będę wnikać w szczegóły, ale polecam ich, bo solidnie wykonują powierzone im zadania. Dla mnie bezkonkurencyjni. Niezależnie od tego na jaką formę promocji się zdecydujesz, oni z pewnością pomogą. Usługi kompleksowe więc wszystko ogarną. Najlepsi.
Iwonka

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Iwonka »

Dołączam do grona zadowolonych klientów. Do agencji FunkyMedia trafiłam z polecenia. Siostra, która też ma swój sklep online korzysta z ich usług już od dawna. No i poleciła mi ich. Nie żałuję, że skorzystałam, bo wszystkie pieniądze, które przeznaczam na reklamę w sieci, zwracają się. I to podwójnie. Agencja ma zespół ludzi, którzy zawsze służą fachową poradą. Są na czasie z trendami panującymi w sieci i wiedzą jak się poruszać w tym świecie. Dlatego mimo, że współpracuję z nimi dopiero kilka miesięcy, polecam.
Monana

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Monana »

W XXI wieku nie można się obejść bez promocji w sieci. A przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam. To tam jest teraz najwięcej potencjalnych klientów. I szkoda z tego nie korzystać. Ale wbrew pozorom taka reklama czy promocja nie jest prosta. Dlatego pomysł z agencją uważam za świetny. Zresztą sam korzystam z pomocy agencji FunkyMedia i bez nich wszystkie te działania nie miałyby sensu. Jeśli rozważasz współpracę to najlepiej pogadaj z kimś od nich. Na bank pomogą.
Ilona

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Ilona »

Fajnie, że myślisz globalnie. To znaczy, że myślisz o wszechstronnych działaniach, To bardzo ważne jeśli chodzi o promocję w sieci. Ale nie mogą to być działania chaotyczne, bez planu. Tu wszystko musi być dopasowane i uzupełniać się wzajemnie. Dla mnie takie działania wykonuje właśnie agencja FunkyMedia. Też czytałam wcześniej opinie o nich i niemal wszystkie pozytywne. I tak z perspektywy kilku miesięcy współpracy mogę Ci ich polecić. Jeśli chodzi o taką kompleksową promocję to są niezawodni.
Irek

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Irek »

Dziś każdy ma komputer lub telefon z internetem. Nie ma człowieka, który nie przegląda sieci. Więc gdzie szukać klientów jeśli nie tam? Opcji promocji jest wiele. Jak piszą moim poprzednicy - grunt to wybrać różne działania, które będą się uzupełniały. Samodzielnie trudno to zrobić, ale jak masz na oku FunkyMedia to oni będą wiedzieli jak Ci pomóc. Opinie mówią same za siebie. Działają w temacie o lat i wiedzą jak to robić. Ja zdecydowanie polecam.
Maja z Roz

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Maja z Roz »

Moim zdaniem to dobrze, że najpierw szukasz opinii, a potem chcesz działać. Ja zrobiłam odwrotnie i wpakowałam się w umowę na długie miesiące. Niekorzystną i co najgorsze, z agencją nieskuteczną w działaniu. Do FunkyMedia też podeszłam z wątpliwościami, ale przeżyłam szok jak dobrze i sprawnie możesz przebiegać współpraca, i jak szybko mogą być widoczne efekty ich działań. Także bardzo Ci ich polecam. Jasne warunki współpracy i kompleksowa oferta.
Sebastian

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Sebastian »

W mojej ocenie FunkyMedia to najlepsza agencja na rynku. W temacie reklamy i promocji w sieci są niezastąpieni. Doskonale wiedzą jak podejść do każdego klienta. Rzetelni - dokładnie badają sytuację i dopasowują plan działań do konkretnych potrzeb. Kompleksowi - bo są w stanie zapewnić różne rodzaje działa. Skuteczni - bo efekty ich działań są widoczne i to bardzo szybko. Jako ich klient mogę tylko polecać. Z pewnością nie zawiedziesz się na współpracy z nimi.
Karola

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Karola »

Przyłączę się do grona zadowolonych klientów. To znaczy już dawno się przyłączyłam, bo od ponad dwóch lat korzystam z pomocy FunkyMedia. Początkowo zdecydowałam się na jedną usługę - pozycjonowanie. I szybko efekty się pojawiły. Potem zdecydowałam się też na inne formy reklamy. Wszystko działa jak należy. Ludzie z FunkyMedia zadbali o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby hulało. Dla mnie więc najlepsi i na taką współpracę warto stawiać.
Krzysztof

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Krzysztof »

FunkyMedia to agencja, z którą rozpocząłem współpracę kilka lat temu. Zaczęło się od doradztwa marketingowego. Zweryfikowali dotychczasowe działania, pomogli opracować nową strategię, doradzili w zakresie niewykorzystywanych kanałów. Myślałem, że na tym współprac się skończy, ale nie. Zdecydowałem się im powierzyć te działania, to okazało się, że opcji jest tak dużo, że sam nie dam rady. I to była moja najlepsza decyzja biznesowa. W końcu pojawiły się rezultaty.
koxxxx

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: koxxxx »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumhttps://www.blueprotect.pl
Sławomir

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: Sławomir »

Jest to sprawą oczywistą, że reklama to obecnie podstawa rozwoju praktycznie każdego biznesu. Dlatego mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://vynex.szczecin.pl/reklama-zewne ... -w-polsce/ , gdzie dowiecie się dlaczego warto zdecydować się na reklamę zewnętrzną.
KoparI

Re: Agencja SEO/SEM FunkyMedia - opinie

Post autor: KoparI »

Ile kosztuje reklama strony internetowej? Chciałbym wypozycjonować swój portal, a bardziej sklep. Jeszcze go nie ma, ale mam domenę i pisze pierwsze opisy. Ile to może kosztować? Będzie to sklep z oświetleniem tutaj: https://lajtit.pl/lampy-do-salonu/ Chcę to robić powli i bez pośpiechu.
ODPOWIEDZ