Co do przemysłu?

Uważasz, że Twój pomysł na biznes to strzał w 10, ale brakuje Ci klientów? Zareklamuj swoje usługi lub produkty i zacznij generować zysk
sashborda

Co do przemysłu?

Post autor: sashborda »

Jeśli mam Wam powiedzieć o wielu kwestiach, to jednak wiem, że własna firma to zawsze jakieś wydatki. A nowe technologie od czasu do czasu trzeba po prostu wprowadzać. Stąd sprawdzam sobie tu https://recynk.pl/ odpowiednie rozwiązania w zakresie nanotechnologii. U mnie to całkowicie coś nowego będzie.
Sławomir

Re: Co do przemysłu?

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://innoship.com/pl/korzysci/sledze ... pobraniem/ znajdziecie ofertę firmy Innoship, która oferuje swoim klientom m.in. monitorowanie na bieżąco wszystkich statusów przesyłek i zwrotów. Jest to bardzo wygodna opcja, która znacząco potrafi usprawnić działania w sprzedaży.
Zosia

Re: Co do przemysłu?

Post autor: Zosia »

W przypadku mojej firmy korzystam z usług nowoczesnego i profesjonalnego biura rachunkowego w Krakowie - http://www.perfekt.biz.pl , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. W ich ofercie znajdziecie usługi księgowe, usługi związane z kadrami oraz płacą, a także z ubezpieczeniami majątkowymi.
ODPOWIEDZ