Prezenty dla pracowników

Uważasz, że Twój pomysł na biznes to strzał w 10, ale brakuje Ci klientów? Zareklamuj swoje usługi lub produkty i zacznij generować zysk
Janka

Prezenty dla pracowników

Post autor: Janka »

Zdaję sobie sprawę z tego, że do gwiazdki jeszcze sporo czasu, ale wydaje mi się, że jeśli chodzi o prezenty dla pracowników, bardzo ważne jest to, żeby zadbać o to odpowiednio wcześnie. Może polecicie mi jakieś "zawsze trafione" prezenty? Może kalendarze? https://ldsklep.pl - u nich znalazłam świetne, eleganckie.
Sławomir

Re: Prezenty dla pracowników

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty sklepu internetowego Bigordi, gdzie zakupiłem nową torebke dla mojej żony i była zachwycona z prezentu. Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb swoich klientów, znajdziecie w niej m.in. letnie torebki .
Arek

Re: Prezenty dla pracowników

Post autor: Arek »

W biznesie liczy się wiele elementów, a jednym z ważniejszych jest nasza kadra. W dzisiejszych czasach jest dosyć trudno znaleźć doświadczonych specjalistów, dlatego w pierwszej kolejności musimy zadbać o odpowiednie warunki pracy. Dzięki temu będziemy w stanie konkurować z najlepszymi w branży. Sposobów na to jest wiele, natomiast najlepiej sprawdzają się podwyżki płac oraz jakieś drobne prezenty. Jednym ze sprawdzonych pomysłów są kalendarze z logo firmy - https://nana.com.pl/k843,poligrafia-kal ... amowe.html ponieważ są praktyczne. To także produkt jaki możemy wręczyć naszym stałym klientom, co przy okazji zrobi dla nas reklamę.
ODPOWIEDZ