Skuteczna promocja sex telefonu?

Uważasz, że Twój pomysł na biznes to strzał w 10, ale brakuje Ci klientów? Zareklamuj swoje usługi lub produkty i zacznij generować zysk
Adam343

Skuteczna promocja sex telefonu?

Post autor: Adam343 »

Hej, dwa lata temu otworzyłem firmę https://sextelefon.org/ początkowo biznes szedł w miarę spoko, udawało się wyjść na mały plus. Niestety aktualna sytuacja na rynku nas przybija, widać moim zdaniem, że ludzie mają mniej pieniędzy w portfelu i ograniczają tego typu usługi można powiedzieć "rozrywkowe" :x Z drugiej strony dziewczyny chcą zarabiać coraz więcej, bo też im wzrosły raty i koszty utrzymania rodziny? Robi się błędne koło inflacyjne, ja musiałbym ponieść cenę usługi. Z drugiej strony wpłynie to na popyt...Ehh i koło się zamyka :oops: Jestem zrozpaczony i nie wiem co robić. Aktualnie naszą główną formą reklamy jest Google, ponieważ mało stron/firm chce podjąć się reklamy strony tego typu. Sex telefon dla nich to trochę temat tabu..Czy macie pomysły, gdzie mógłbym zareklamować swój sex telefon? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i odpowiedzi :D Zawsze staram się być pozytywny, wiem że tutaj też musi być jakiejś wyjście z tej sytuacji. Pozdrawiam