specjaliści - przychodnia

Specjalizujesz się w realizacji usług i chciałbyś zdobyć nowych klientów? Może niedawno rozpocząłeś działalność i Twoja firma nie jest jeszcze znana? Sprawdź potencjał reklam w internecie i wymieniaj się doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Jaśmina
Posty: 0
Rejestracja: 16 kwie 2021, 4:00

specjaliści - przychodnia

Post autor: Jaśmina »

Szukałam ostatnio przychodni, która miałaby specjalistów jakich potrzebuję. Znalazłam tę przychodnię: https://www.nzozrevita.pl/ Wydaje się bardzo fajna i są lekarze na których mi zależy. Znacie ich może?
laskaa88

Re: specjaliści - przychodnia

Post autor: laskaa88 »

Ja mam problem z ruchomością stawów, ale mam nadzieję, że to nie będzie dla mnie aż takim kłopotem, by nie podziałać w przyszłości w pracy. I jak na razie, to oczywiście takie https://medipsyche.pl//oferta/konsultac ... ochirurgia rozwiązania mi pomogą. No wiecie, musi to być ogarnięte.
Sławomir

Re: specjaliści - przychodnia

Post autor: Sławomir »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnego centrum medycznego Babka Medica, która w ofercie posiada ginekolog-endykrynolog warszawa żoliborz . W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Jóźwik

Re: specjaliści - przychodnia

Post autor: Jóźwik »

W ramach prywatnej opieki zdrowotnej dostępne są programy leczenia i wsparcia dla osób cierpiących na schorzenia reumatologiczne. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera informacje o dostępnych opcjach terapeutycznych w tej dziedzinie.
silesius

Re: specjaliści - przychodnia

Post autor: silesius »

Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, to polecam sprawdzić stronę https/psychologuj.pl/, znajdują się na niej oferty opublikowane bezpośrednio przez specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego.
silesius

Re: specjaliści - przychodnia

Post autor: silesius »

Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, to polecam sprawdzić stronę https://psychologj.pl/, znajdują się na niej oferty opublikowane przez specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego.
ODPOWIEDZ