Czy ankieta może być reklamą strony?

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 6:38

Czy ankieta może być reklamą strony?

Post autor: Emilia »

Cześć wszystkim,
Jestem BHPowcem i zastanawiam się nad różnymi formami promowania mojego biznesu. Przyszło mi do głowy, że człowiek odnośnie BHP ma z reguły więcej pytań, zwłaszcza do mnie, aniżeli gotowych próśb. Zatem stwierdziłam, że być może taka ankieta online mogłaby być dobrą formą reklamy dla mnie. Coś na zasadzie "Co wiesz o wypadkach w pracy? Statystyczna wiedza Polaka, weź udział w badaniu!" Jak myślicie? Dobry pomysł?
Rekin

Re: Czy ankieta może być reklamą strony?

Post autor: Rekin »

Jednym z najpoważniejszych zaniedbań BHP, do których nie można dopuścić w żadnej firmie, jest brak regularnych szkoleń dla pracowników. Należy systematycznie aktualizować ich wiedzę na temat bezpiecznych praktyk pracy, co jest kluczowe dla unikania wypadków. Więcej informacji na temat konieczności prowadzenia szkoleń można znaleźć na stronie https://wiadomosci.olsztyn.pl/5-razacyc ... ej-firmie/ i pamiętaj, że ignorowanie tej zasady może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych.
ODPOWIEDZ