Jakie plany na wakacje?

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Sławomir

Jakie plany na wakacje?

Post autor: Sławomir »

Czy są tutaj osoby, które zastanawiają się nad wyborem wakacji w tym roku? Co jest dl Was najważniejsze? Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę turystycznawiedza.pl , gdzie znajdziecie liczne i przydatne artykuły na temat wakacji i podrózowania.
grenada

Re: Jakie plany na wakacje?

Post autor: grenada »

Myślę żeby na urlop pojechać po sezonie na wybrzeże, powdychać jod, pozwiedzać okolicę. Dlatego chcę wynająć auto i szukam wypożyczalni z niskimi cenami i dobrymi warunkami wynajmu. O Comfortcar sporo słyszałam i nawet piszą o nich na tej stronie https://www.inyourpocket.com/szczecin/c ... in_169127v
Mośka121

Re: Jakie plany na wakacje?

Post autor: Mośka121 »

Ja to uwielbiam wycieczki rodzinne w góry. Na stronie https://karolinamalinowska.pl/gorskie-w ... odzinnych/ jest artykuł o sile takich wycieczek. Zanim coś zaplanujecie na wakacyjny wyjazd to sprawdźcie na tego bloga i poczytajcie.
ziemiankaa

Re: Jakie plany na wakacje?

Post autor: ziemiankaa »

Chciałabym zobaczyć dubaj nocą , ale nie mogę zdecydować się na to, co zrobić. Każdy z nas ma nowe możliwości i jestem pewna, że warto zaryzykować. W nowym roku planuję tę podróż i nie ma innego wyjścia, jak tylko wyjechać. Dajcie znać, co sądzicie, jakie macie plany w tym obszarze.
wodna12

Re: Jakie plany na wakacje?

Post autor: wodna12 »

Ja już planuje spływ kajakowy, taki kilkudniowy. Plany zaczęły się od świątecznego prezentu! Pod choinką znalazłam kajak pompowany :D To był prezent od męża, który zakupił właśnie kajak na dwie osoby abyśmy mogli razem spędzać czas na łonie natury :D
aglono

Re: Jakie plany na wakacje?

Post autor: aglono »

My jeszcze nie mamy konkretnych planów ale wiemy, ze wybieramy się na pewno na weekend do Okuninki. Wypoczywaliśmy tam rok temu i bardzo nam się podobało, na tyle, ze postanowiliśmy wrócić ;)

Mogę dać tuatj namiar na domek w świetnym standardzie:

www.szyszka-okuninka.pl

Domek nad Jeziorem Białym z balia z hydromasażem.
ODPOWIEDZ