Mała gastronomia

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Awatar użytkownika
wahid
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2022, 0:28

Mała gastronomia

Post autor: wahid »

A może jesteście w stanie coś doradzić, jeśli chodzi o reklamę dla naprawdę małej gastronomii, takiej rodzinnej firmy? Wiadomo, że nie mamy zbyt dużych nakładów finansowych na ten cel, tym bardziej, że dopiero się rozkręcamy i jeszcze doposażamy nasz bar. Zamówiliśmy właśnie w większej ilości sztućce złote https://gerlach.pl/sztucce z Gerlach, więc jakość super :)
Małgoisa0

Re: Mała gastronomia

Post autor: Małgoisa0 »

Na pewno jak prowadzicie gastronomię to przyda wam się syrop do granity U nas cieszy się on ogromną popularnością wsród klientów i to nie bez powodu! :) jest po prostu przepyszny i uwielbiają go nie tylko dzieci ale też dorosli
małgośśka

Re: Mała gastronomia

Post autor: małgośśka »

Łapcie link do tego artykułu - https://gastrowiedza.pl/wiadomosci-gast ... astronomii Prowadzać małą gastronomię warto wiedzieć jak zadbać o odpowiednią reklame w social mediach. W dzisiejszych czasach Internet jest najlepszym kanałem reklamy i kontaktu z klientami.
ODPOWIEDZ