Reklama bloga kulinarnego

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Awatar użytkownika
pola1993
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2022, 21:19

Reklama bloga kulinarnego

Post autor: pola1993 »

Prowadzę od jakiegoś czasu bloga kulinarnego, widzę, że jest coraz częściej odwiedzany, co mnie oczywiście bardzo cieszy i mam nadzieję, że będzie się rozwijał, ale może polecicie jaka forma reklamy dla takiego bloga byłaby najlepsza? Zakupiłam ostatnio trochę nowych sprzętów, między innymi czarne garnki indukcja https://gerlach.pl/garnki-indukcyjne - piękne są, idealne do zdjęć:) I świetnie się w nich gotuje :)
grubalinka22

Re: Reklama bloga kulinarnego

Post autor: grubalinka22 »

Teraz króluje reklama internetowa dzięki takim kampaniom w Internecie można szybko i skutecznie osiągnąć swój cel i pozyskiwać nowych klientów. Pomyślcie nad inwestycją w tego typu reklamę.
Gość

Re: Reklama bloga kulinarnego

Post autor: Gość »

A ja polecam bloga kulinarnego https://pasibrzuchy.pl - znajduje się tu dużo ciekawych przepisów kulinarnych oraz artykuły na temat zdrowej diety oraz wielu interesujących ciekawostek gastronomicznych.
zuzula12

Re: Reklama bloga kulinarnego

Post autor: zuzula12 »

Poczytajcie sobie na stronie https://wommo.pl/2024/02/16/dzielenie-s ... ketingowa/ wpisy na temat metod i strategii marketingowych. Jeśli szukacie sposobów na skuteczną reklamę dla swojej firmy to warto znać stronę i poczytać artykuły.
ODPOWIEDZ