Reklama małej gastronomii

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Awatar użytkownika
Izolda-77
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2022, 9:18

Reklama małej gastronomii

Post autor: Izolda-77 »

Wiosna się zbliża, a więc też okres, kiedy planujemy otworzyć nasze drugie źródło dochodu, taką plenerową "małą gastronomię". Macie może jakieś rady jak niedużym kosztem rozreklamować taką małą kawiarnię? Postawiliśmy na taki styl "glamour", zamówiliśmy sztućce złote https://gerlach.pl/sztucce z Gerlach, bo miały najlepsze opinie :) Planowane otwarcie pod koniec kwietnia :)
kuczkon

Re: Reklama małej gastronomii

Post autor: kuczkon »

Reklamą najlepszą są zadowoleni klienci :) my zainwestowaliśmy w nowy pyszny syrop do granity i naprawdę widzimy poprawę w ilości odwiedzających nas klientów. Tak więc jakość produktów to podstawa!
Vix

Re: Reklama małej gastronomii

Post autor: Vix »

W dzisiejszych czasach, aby wygrać na rynku, trzeba wyróżnić się oryginalnym podejściem do marketingu. Nasza firma postawiła na agencję https://virtualpeople.pl/ i to było jedno z najlepszych wyborów, jakie podjęliśmy! Polecamy Ci podobne rozwiązanie!
Sławomir

Re: Reklama małej gastronomii

Post autor: Sławomir »

Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? Osobiście mogę Wam polecić bardzo interesujący artykuł na temat reklamy zewnętrznej - https://vyruz.pl/2023/11/20/roznorodnos ... ewnetrznej , z której sam korzystam.
ODPOWIEDZ