Skuteczna reklama do salonu kosmetycznego

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Mira

Skuteczna reklama do salonu kosmetycznego

Post autor: Mira »

Czy ktoś z Was prowadzi salon kosmetyczno - fryzjerski? Podpowiedzcie, jaką formę reklamy wybraliście i czy jesteście z tej decyzji zadowoleni? Wiadomo, że tutaj sprawdzi się chyba najlepiej reklama lokalna. Nasz salon przeszedł ostatnio modernizację, między innymi wymieniliśmy meble na te z https://amashop.pl salon prezentuje się pięknie i nowocześnie.
Katia

Re: Skuteczna reklama do salonu kosmetycznego

Post autor: Katia »

Ja nie prowadzę salonu kosmetycznego ani fryzjerskiego, ale korzystam. Najczęściej właśnie korzystam z salonu kosmetycznego White Magic Clinic (https://whitemagicclinic.pl/). Natrafiłam na niego właśnie dzięki reklamie w Google Ads. Później już zaczął też mi się wyświetlać w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Nie wiem dlaczego. Podobno to też kwestia pozycjonowania ale na tym się nie znam. We Wrocławiu też można znaleźć banery reklamowe tego salonu oraz swego czasu podobno były rozdawane ulotki (ale chyba nie był to trafiony pomysł bo sama nie dostałam ulotki). Wszystko przenosi się do internetu więc wydaje mi się, że warto w internecie się reklamować.
adamDes

Re: Skuteczna reklama do salonu kosmetycznego

Post autor: adamDes »

Według mojego doświadczenia świetna forma reklamy to litery przestrzenne w formacie 3d, najlepiej podświetlane. U mnie w salonie fryzjerskim doskonale się to sprawdza, taki napis zdecydowanie przyciąga uwagę klientów, fajnie wygląda. Co do konkretów to u nas za podświetlane litery 3d odpowiada Polska Grupa Reklamowa z Łęgu Tarnowskiego https://polskagrupareklamowa.pl/formy-p ... lamowe-3d/ To mega specjaliści w temacie, w 100 % można polegać na ich umiejętnościach a do tego jeszcze z cenami nie przesadzają.
ODPOWIEDZ