Tworzenie stron www - komu zlecić?

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Wojciu-Strażak

Tworzenie stron www - komu zlecić?

Post autor: Wojciu-Strażak »

Czy jesteście w stanie polecić firmę, która zajmuje się budowaniem stron internetowych? Prowadzę działalność już od 6 lat i widzę że konkurencja rozwija się w Internecie, ponieważ zleciła projektowanie stron www jakiejś agencji. U mnie w mieście wiele osób poleca firmę Codeideas, która oferuje tworzenie stron internetowych Świdnica .
Słyszałem że mają bardzo rozbudowaną ofertę i zajmują się budowanie stron www dla firm. Podobno warto z nimi porozmawiać bo obsługują kompleksowo, czyli zajmą się reklamą i zaprojektują logo. Zależy mi na tym żeby na mojej stronie internetowej była zakładka facebook oraz mapa google, bo dzisiaj bez tego ani rusz.
AnetaMiska

Re: Tworzenie stron www - komu zlecić?

Post autor: AnetaMiska »

Projektowanie stron internetowych to raczej trudna sprawa. Trzeba dobrze poszukać agencji bo można się nieźle naciąć. Moja znajoma zlecała jednemu studentowi projekt strony www ale potem się okazało że gościu niewiele potrafi. Na prawdę trzeba dobrze sprawdzić firmę - wiele z nich zajmuje się instalowaniem gotowych szablonów, co dla mnie osobiście jest żenujące. Lepiej zlecić wykonanie indywidualnego projektu. Polecam zapoznać się z oferta kilku agencji zanim zleci się stworzenie strony www.
nilko

Re: Tworzenie stron www - komu zlecić?

Post autor: nilko »

Rower Prox został zaprojektowany z myślą o miłośnikach górskich wycieczek. Dzięki solidnej konstrukcji i specjalnie zaprojektowanym amortyzatorom, Prox świetnie radzi sobie na trudnym terenie.
alfiir32

Re: Tworzenie stron www - komu zlecić?

Post autor: alfiir32 »

Jak już strona będzie to bardzo ważną sprawą jest zwiększenie widzialności firmy w Internecie - https://wiadomoscidebickie.pl/jak-zwiek ... nternecie/ Bardzo ważną sprawą jest content marketing. Tworzenie i udostępnianie wartościowych treści, takich jak blogi, artykuły, infografiki, wideo itp., pomaga przyciągać uwagę klientów i budować zaufanie do firmy. Dobrze zoptymalizowane treści przyczyniają się również do poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania.
ogam

Re: Tworzenie stron www - komu zlecić?

Post autor: ogam »

Najlepiej firmie, która ma spore doświadczenie w tworzeniui stron www. Wiadomo, że każdy bierze pod uwagę koszty, jednak nie tylko tym powinniśmy się sugerować. Warto jest zerknać sobie na:

portfolio firmy
jej staż
to co wchodzi w skład oferty
czy firma będzie w stanie zaoferować nam również pomoc w prowadzeniu sklepu

od siebie polecam kontakt z blackdale: www.blackdale.eu/tworzenie-stron-internetowych Wycena nic nie kosztuje.
diunerPL

Re: Tworzenie stron www - komu zlecić?

Post autor: diunerPL »

We własnym biznesie najważniejszy jest marketing. Wzorem do naśladowania jest witryna https://www.chemiabasenowa.pl/content/5 ... czuc-chlor . Firma ta promuje się w sieci, co jest świetnym wyjściem
ODPOWIEDZ