Wizerunek firmy

Próbowałeś już różnych form reklamy i nic nie przyniosło oczekiwanego rezultatu? A może metodą prób i błędów udało się Tobie osiągnąć sukces? Pochwal się swoimi wynikami!
Alicja

Wizerunek firmy

Post autor: Alicja »

Wszystko zależy od tego, czym dla nas jest reklama. Je jestem zdania, że podstawą jest to, żeby zadbać o wizualny wizerunek marki. Czyli przede wszystkim logo, opakowania, strona internetowa - to wszystko musi być spójne :) My skorzystaliśmy z usług firmy BraciStudio https://bracistudio.pl i zdecydowanie Wam ich polecam, są mega profesjonalni.
borrus99

Re: Wizerunek firmy

Post autor: borrus99 »

Moim zdaniem w biznesie najważniejsza jest zdecydowanie reklama. Wzorem do naśladowania jest tutaj https://anrolrolety.pl/ . Firma ta promuje się w sieci, co jest zdecydowanie dobrym wyjściem
Kolden33

Re: Wizerunek firmy

Post autor: Kolden33 »

Moim zdaniem w biznesie najważniejszy jest marketing. Wzorem do naśladowania jest https://wypromowani.pl/produkt/widzowie ... instagram/ . Firma ta promuje się głównie w sieci, co jest bardzo dobrym wyjściem
Lucjan

Re: Wizerunek firmy

Post autor: Lucjan »

Słowacki rynek konsumencki jest otwarty na nowe produkty i usługi, co daje przedsiębiorcom szansę na szybki rozwój ich oferty. Warto zapoznać się z pełnym raportem tutaj https://bilgoraj.com.pl/pl/651_artykuly ... wacji.html i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań może więc przynieść znaczące korzyści finansowe.
ODPOWIEDZ