Strona 1 z 1

Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 10 gru 2021, 19:50
autor: PanRoman
Witajcie!

Od kilku lat prowadzę mały interes. Sprawy mają się ostatnio tak, że jestem zmuszony do jakiegoś zobowiązania pieniężnego. Wiem, że nie istnieje w banku coś takiego jak kredyt bez sprawdzania baz, ale co zrobić w tym wypadku? Proszę ogromnie za pomoc! Czy firmy pożyczkowe są teraz legalne, czy jest to samo co jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Wiem, że są pożyczki na raty online, ale boję się takowej wziąć. Czy jest jakieś ryzyko? Jak wygląda opcja odsetek takich chwilówek?

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 16 gru 2021, 0:43
autor: kostrzewski
Jeśli chodzi o kredyty dla przedsiębiorców to kompleksowe podejście do kwestii finansowania ma ML Dom Finansowy i ja właśnie z ich usług korzystałem. Konkrety znajdziecie na tej stronie internetowej https://mldomfinansowy.pl/o-firmie Ja powiem tyle, że to solidni eksperci od finansowania, mają dobre warunki - oferują kredyt firmowy bez zabezpieczenia nawet do 800 tysięcy złotych, przyjazny okres kredytowania czy wymóg zaledwie 6-miesięcznego stażu firmy na rynku. Plusa też daję za bezpłatne porady finansowe. Ogółem ta firma to rzeczywiście dobrzy profesjonaliści, warto skorzystać z ich usług.

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 20 paź 2023, 15:44
autor: Sąsiad
Dla wielu inwestorów wskaźniki referencyjne są jak kompas w świecie finansów. Ich dokładna znajomość pozwala na podejmowanie świadomych decyzji. Warto zerknąć na analizę dostępną pod tym adresem https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... est-wazna/ która świetnie tłumaczy ich funkcjonowanie.

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 13 lis 2023, 10:09
autor: Kafar
Jednym z ważnych aspektów przy wybieraniu kredytu na studia medyczne jest długość okresu karencji. Na stronie https://www.pless.pl/wiadomosci/81371-j ... e-w-polsce można znaleźć informacje o różnych opcjach, które mogą znacząco wpłynąć na komfort spłaty po ukończeniu studiów.

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 23 gru 2023, 11:08
autor: Banita
Przewidywania Narodowego Banku Polskiego odnośnie przyszłego poziomu inflacji mają duże znaczenie dla kształtowania polityki gospodarczej i finansowej. Zgodnie z najnowszymi prognozami NBP, dostępnymi na https://magazynprzedsiebiorcy.pl/na-jak ... wedlug-nbp w najbliższych latach spodziewać się możemy utrzymania wysokiego poziomu inflacji. Ta informacja jest kluczowa dla zarządzania ryzykiem w biznesie i finansach.

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 12 sty 2024, 21:11
autor: Joanna
Trudno nie zgodzić się z waszymi komentarzami. W pierwszej kolejności musimy się dobrze zastanowić nad tym jaki profil działalności chcemy prowadzić. Zaczyna się to od zlecenia wyspecjalizowanej agencji reklamowej sporządzenia badań na temat popytu na dane usługi czy produkty. Wtedy dopiero mamy pewność co do tego jak duże szanse mamy na sukces. Zawsze musimy patrzeć na to z perspektywy długoterminowej bo tylko taka ma sens. Jeśli szukamy samochodu jako narzędzia do pracy to jedynie nowy się sprawdzi. Zerknijcie na oferty takich marek jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/praktyczne ... a-leasingu by przekonać się o tym jak wygląda wysoka jakość w przystępnej cenie.

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 17 sty 2024, 9:06
autor: Ninja
Wiele osób prowadzących działalność nierejestrowaną nie zdaje sobie sprawy z konieczności ewidencjonowania kosztów uzyskania przychodów. Ta praktyka jest jednak niezbędna do prawidłowego obliczania podatku dochodowego. Informacje o odpowiednich metodach ewidencji można znaleźć tutaj https://faktykielce24.pl/artykul/dziala ... i-kosztow/ oraz prawidłowe prowadzenie księgowości jest istotne zarówno dla prawidłowego rozliczenia podatkowego, jak i dla ewentualnej kontroli skarbowej.

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 18 sty 2024, 17:51
autor: MikołajP
Rozwój własnej działalności to prawdziwe wyzwanie w dzisiejszych czasach. Wystarczy popatrzeć na większość branż oraz zdać sobie sprawę z jaką konkurencją mamy do czynienia. Większe firmy inwestują duże sumy w rozwiązania technologiczne takie jak oprogramowanie by optymalizować koszta. Dlatego musimy wybierać z głową by odnaleźć się w biznesie. Pamiętajmy też o tym jak ważne jest by posiadać sprawny samochód bo to jedno z podstawowych narzędzi do zarabiania. Dlatego wybór nowego modelu to najlepsza inwestycja w dłuższej perspektywie czasu. Zobaczcie na oferty takich marek jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/ by przekonać się o tym jak atrakcyjne warunki mogą zaoferować. Do tego ich modele cieszą się bardzo dobrymi recenzjami branżowymi.

Re: Kredyt na rozwój firmy? Czy dostanę?

: 23 lut 2024, 12:12
autor: thelilla
Cześć, jak widać nie każdy może sobie poradzić z zadłużeniem kredytowym na przykład w kwestii zadłużenia w walucie obcej CHF. A skoro o tym mowa, to może jednak kancelaria lex wibor będzie dobrym wyborem? Może jesteście w stanie mi coś o tym więcej powiedzieć?