Strona 1 z 1

Zlecę wykonanie opakowań

: 28 paź 2021, 2:29
autor: Smanto
Może nie chodzi typowo o reklamę, ale jestem zdania, że dobry projekt opakowania już sam w sobie jest najlepszą z możliwych reklam samego produktu. Z tego co widzę na stronie producenta opakowań do kosmetyków https://mpackpoland.com można zaprojektować takie opakowanie samodzielnie, a dodatkowo - oni produkują np. z recyklingu, więc dla mnie ogromny plus.

Re: Zlecę wykonanie opakowań

: 23 mar 2022, 7:44
autor: Heniek2
Prowadzenie własnej gastronomii to przede wszystkim umiejętność dopasowania swojej oferty do panujących warunków. Latem warto zdecydować się na zimne desery i napoje. Podejmij przy okazji współpracę z jakimś producentem kielichów do granity https://icecup.pl/. Najlepszy producent kielichów do granity https://icecup.pl/oferta/kielichy-do-granity/ jaki znam to IceCup. Ma szeroki wybór produktów i rozsądne ceny. Dla mnie istotne jest to, że to producent kielichów do granity z Polski, więc korzystając z jego usług wesprzesz też polską gospodarkę :)

Re: Zlecę wykonanie opakowań

: 02 sie 2023, 20:34
autor: brzoza
Widziałam, że szeroki wybór opakowań dostępny jest u producenta https://yanko.com.pl/ więc koniecznie sobie zajrzyjcie. Dobra jakość, konkurencyjne ceny zdecydowanie przemawiają za tym. Ponadto opakowania tworzone są z myślą o środowisku

Re: Zlecę wykonanie opakowań

: 27 wrz 2023, 20:03
autor: Zosia
Witajcie, Czy ktoś z Was zna dobre firmy produkujące syropy do granity https://icecup.pl? Chciałbym dowiedzieć się, które marki oferują najsmaczniejsze i najbardziej autentyczne smaki. Czekam na Wasze opinie i rekomendacje!

Re: Zlecę wykonanie opakowań

: 23 paź 2023, 23:16
autor: Henn74
Najpewniej będziesz też potrzebować sprawdzonej firmy wysyłkowej. Polecam skontaktować się z Sendit. Pod adresem: https://www.sendit.pl/pomoc/nadania-i-doreczenia można przyjrzeć się ich ofercie, a także zobaczyć jak rozwinięty jest ich dział pomocy. To na pewno wzmocniłoby Waszą współpracę.