Zlecę wykonanie opakowań

Warto zlecić uruchomienie i obsługę kampanii profesjonalistom – znajdź firmę lub freelancera, który spełni Twoje oczekiwania. Rozpocznij reklamę swojej firmy już dziś.
Smanto

Zlecę wykonanie opakowań

Post autor: Smanto »

Może nie chodzi typowo o reklamę, ale jestem zdania, że dobry projekt opakowania już sam w sobie jest najlepszą z możliwych reklam samego produktu. Z tego co widzę na stronie producenta opakowań do kosmetyków https://mpackpoland.com można zaprojektować takie opakowanie samodzielnie, a dodatkowo - oni produkują np. z recyklingu, więc dla mnie ogromny plus.
Heniek2

Re: Zlecę wykonanie opakowań

Post autor: Heniek2 »

Prowadzenie własnej gastronomii to przede wszystkim umiejętność dopasowania swojej oferty do panujących warunków. Latem warto zdecydować się na zimne desery i napoje. Podejmij przy okazji współpracę z jakimś producentem kielichów do granity https://icecup.pl/. Najlepszy producent kielichów do granity https://icecup.pl/oferta/kielichy-do-granity/ jaki znam to IceCup. Ma szeroki wybór produktów i rozsądne ceny. Dla mnie istotne jest to, że to producent kielichów do granity z Polski, więc korzystając z jego usług wesprzesz też polską gospodarkę :)
ODPOWIEDZ