inteligentny dom

Stworzyłeś stronę swojej firmy lub sklep internetowy i rozpoczynasz swoją przygodę z reklamami w internecie? Podziel się swoimi doświadczeniami lub uzupełnij swoją wiedze o doświadczenia innych.
Awatar użytkownika
serwacy_91
Posty: 0
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:55

inteligentny dom

Post autor: serwacy_91 »

Mysleliście kiedys o czymś takim jak inteligentny dom? No wiecie: system świateł który można ustawić tak, jakby ktoś był w domu mimo naszego wyjazdu. Ogrzewanie które można ustawiać smartfonem itp. Macie coś takiego w domu?
mavile

Re: inteligentny dom

Post autor: mavile »

W sumie ja doskonale wiem, co to znaczy, ale nie mam na razie takiego czegoś na oku. Budujemy mały domek, taką https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-6 Zosię, a nie wiem, czy sensownie będzie dokładać parę tysięcy na takie nowoczesne elementy. Zresztą okna to ja mogę sobie sama zamykać ;) .
lotka

Re: inteligentny dom

Post autor: lotka »

Nie wiem, co dokładnie jest w sensie inteligentnego domu, ale wydaje mi się, że warto zadbać o poszczególne elementy. I wydaje mi się, że na przykład ogrzewanie jest jedną z tych rzeczy, o jakich nie wolno nam zapominać. A skoro tak, to ja chcę przypomnieć, że firma kominiarska może się świetnie sprawdzić do calego tego systemu.
sawa

Re: inteligentny dom

Post autor: sawa »

serwacy_91 pisze: 26 wrz 2021, 19:33 Mysleliście kiedys o czymś takim jak inteligentny dom? No wiecie: system świateł który można ustawić tak, jakby ktoś był w domu mimo naszego wyjazdu. Ogrzewanie które można ustawiać smartfonem itp. Macie coś takiego w domu?
Myślałam o czymś takim, ale na razie to dla mnie jest nie do przeskoczenia. Nie wiem za bardzo co zrobić, żeby na przykład kupić coś takiego. No i jeszcze muszę w inne elementy dom wyposażyć. Okazuje się, że na przykład zbiornik hydroforowy muszę mieć. No i kto wie, gdzie ja taki zbiornik kupię w dobrej cenie?
MikkoŁay

Re: inteligentny dom

Post autor: MikkoŁay »

W kwestii ogrzewania domu ja po prostu jestem bezkompromisowy. System grzewczy ma być sprawny, bezpieczny, komfortowy w codziennym użytkowaniu, dodatkowo również trzeba wybrać taki, gdzie paliwo nie jest w miarę drogie. Jak nie ma gaz, to ja polecam ogrzewanie olejem opałowym, grzewczym, oczywiście ze sprawdzonego źródła, bo to najważniejsze. Polecam firmę https://zarebapaliwa.pl/olej-opalowy/ która taki właśnie olej dostarcza. Ma bardzo dobre parametry, ceny są ok
Katarzyna 28

Re: inteligentny dom

Post autor: Katarzyna 28 »

Hej! Jestem mieszkańcem Brzezia i zastanawiam się nad uzdatnianiem wody https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/brzezie/ w moim domu. Czy ktoś może polecić mi firmy specjalizujące się w tym obszarze? Chciałbym poznać różne opcje i dowiedzieć się, jakie są koszty takich instalacji.
Michał 10

Re: inteligentny dom

Post autor: Michał 10 »

Cześć wszystkim! Planuję projekt związany z zbrojeniem i jestem w fazie przygotowań. Jednym z moich pytań dotyczy dystansów do zbrojenia https://kemplast.pl/dystanse-do-zbrojenia/ . Chciałbym dowiedzieć się, jakie są najlepsze opcje dostępne na rynku i jakie czynniki powinienem wziąć pod uwagę przy wyborze dystansów. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i sugestie!
Marek33

Re: inteligentny dom

Post autor: Marek33 »

Witajcie! Planuję zmienić dekorację okien w moim domu i myślę o dodaniu listew karniszowych https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-karniszowe/. Czy ktoś ma doświadczenie z nimi? Jakie są wasze ulubione style i materiały?
ODPOWIEDZ