nieruchomości

Stworzyłeś stronę swojej firmy lub sklep internetowy i rozpoczynasz swoją przygodę z reklamami w internecie? Podziel się swoimi doświadczeniami lub uzupełnij swoją wiedze o doświadczenia innych.
Awatar użytkownika
celestyn-71
Posty: 0
Rejestracja: 16 sie 2021, 19:48

nieruchomości

Post autor: celestyn-71 »

Nie wiecie na jakie biuro nieruchomości postawić? Polecam: https://www.house-factory.pl/ - zdecydowanie najlepsi. Wiedzą wszystko o mieszkaniach na wynajem czy do kupna. Polecam bardzo.
Wersut

Re: nieruchomości

Post autor: Wersut »

Dobrze wiedzieć. Każdy namiar przyda się do sprawdzonych biur nieruchomości. Ja na przykład mogę polecić Ci biuro nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości. Oni działają na południu województwa śląskiego. Swego czasu sprzedawałem za ich pośrednictwem kilka działek w okolicach Żywca. Zrobili dobrą reklamę, bo szybko znaleźli się kupujący. Obyło się bez negocjacji i dostałem takie pieniądze, jakie chciałem wziąć i na ile były wyceniane przez nich moje grunty.

Możesz poczytać sobie o ich usługach i ich samych na stronie: https://www.jkn.com.pl/. Być może i ten namiar Ci się kiedyś przyda ;)
Wersut

Re: nieruchomości

Post autor: Wersut »

Aaa jeszcze podam Ci jeden namiar. Tym razem nie chodzi o biuro nieruchomości, ale o stronę na której można poczytać na temat nieruchomości. Znalazłem ją kilka dni temu i jestem zachwycony mnogością poruszonych tematów i ich rzetelnością opracowania. Sprawdź sobie ten adres: https://www.portalznieruchomosciami.pl/.

Jak masz jakieś inne podobne strony o nieruchomościach to proszę podziel się nimi ze mną i innymi użytkownikami tego forum. Pięknie dziękuję za linki :)
Gawron

Re: nieruchomości

Post autor: Gawron »

Kupno mieszkania z nieznajomym może być opłacalne, ale zawsze powinno być poprzedzone dokładnym omówieniem warunków umowy kupna oraz oczekiwań względem użytkowania nieruchomości. Odpowiedzialne podejście do takiej inwestycji wymaga również stworzenia umowy, która będzie zawierała wszystkie ustalenia dotyczące np. późniejszej sprzedaży mieszkania. Przydatne wskazówki na temat organizacji takiego procesu zakupowego można znaleźć w treści artykułu pod adresem https://ronson.pl/blog/jak-kupic-mieszk ... a-rodzina/ który przewodnikuje przez te skomplikowane zagadnienia.
Mośka121

Re: nieruchomości

Post autor: Mośka121 »

Teraz wiele ludzi ma takie dylemat czy dylemat wynajmować mieszkanie czy zainwestować i je zakupić. Widziałam na stronie https://innt.waw.pl/wynajem-czy-kupno-m ... dpowiedzi/ podpowiedzi dotyczące tego tematu. Zobaczcie sobie i poczytajcie jeśli top was dotyczy.
ODPOWIEDZ