nieruchomości

Stworzyłeś stronę swojej firmy lub sklep internetowy i rozpoczynasz swoją przygodę z reklamami w internecie? Podziel się swoimi doświadczeniami lub uzupełnij swoją wiedze o doświadczenia innych.
Awatar użytkownika
celestyn-71
Posty: 0
Rejestracja: 16 sie 2021, 19:48

nieruchomości

Post autor: celestyn-71 »

Nie wiecie na jakie biuro nieruchomości postawić? Polecam: https://www.house-factory.pl/ - zdecydowanie najlepsi. Wiedzą wszystko o mieszkaniach na wynajem czy do kupna. Polecam bardzo.
Wersut

Re: nieruchomości

Post autor: Wersut »

Dobrze wiedzieć. Każdy namiar przyda się do sprawdzonych biur nieruchomości. Ja na przykład mogę polecić Ci biuro nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości. Oni działają na południu województwa śląskiego. Swego czasu sprzedawałem za ich pośrednictwem kilka działek w okolicach Żywca. Zrobili dobrą reklamę, bo szybko znaleźli się kupujący. Obyło się bez negocjacji i dostałem takie pieniądze, jakie chciałem wziąć i na ile były wyceniane przez nich moje grunty.

Możesz poczytać sobie o ich usługach i ich samych na stronie: https://www.jkn.com.pl/. Być może i ten namiar Ci się kiedyś przyda ;)
Wersut

Re: nieruchomości

Post autor: Wersut »

Aaa jeszcze podam Ci jeden namiar. Tym razem nie chodzi o biuro nieruchomości, ale o stronę na której można poczytać na temat nieruchomości. Znalazłem ją kilka dni temu i jestem zachwycony mnogością poruszonych tematów i ich rzetelnością opracowania. Sprawdź sobie ten adres: https://www.portalznieruchomosciami.pl/.

Jak masz jakieś inne podobne strony o nieruchomościach to proszę podziel się nimi ze mną i innymi użytkownikami tego forum. Pięknie dziękuję za linki :)
ODPOWIEDZ